synergia
03.07.2019

Szkolenia dla kierowców z prawem jazdy

Szkolenia dla kierowców z prawem jazdy

Masz prawo jazdy, ale chcesz podnieść swoje umiejętności poruszania się w ruchu drogowym? Skorzystaj z oferty szkoły jazdy Auto-Synergia. Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców na kursy, dzięki którym staniesz się lepszym kierowcą!

Jakie kursy oferujemy?

W obecnych czasach kierowcy dzielą się na tych, których spotkała nieprzyjemna sytuacja na drodze oraz na tych, których dopiero to czeka. Warto być zatem przygotowanym, by wiedzieć, jak się zachować. We współpracy z Policją oraz specjalistami z dziedziny bezpieczeństwa ruchu drogowego stworzyliśmy autorski program szkoleń dla kierowców. Poruszane tematy obejmują między innymi aktualne przepisy prawne obowiązujące kierujących pojazdami, doskonalenie techniki jazdyzasady udzielania pierwszej pomocy,a także zachowanie w przypadku awarii auta na trasie. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób przez policjantów oraz przez fachowców z danej dziedziny.

Dlaczego warto przyjść szkolenie dla kierowców?

Kurs na prawo jazdy przygotowuje do zdania egzaminu i zdobycia uprawnień na poruszanie się po drogach publicznych, jednak samo posiadanie dokumentu nie czyni z nas bardzo dobrych kierowców. Wiele szkół jazdy prowadzi kursy w taki sposób, by kursant przede wszystkim zdał egzamin. Niestety brak czasu i presja nie pozwala poświęcić wystarczająco dużo uwagi kwestiom związanym z bezpieczeństwem na drodze czy zachowania auta w nieprzewidzianych sytuacjach. Podczas naszych szkoleń dla kierowców zobaczysz, jaki wpływ na bezpieczeństwo mają pasy bezpieczeństwa i systemy wspomagające hamowanie, dowiesz się, jak wyprowadzić auto z poślizgu, jakie siły działają na samochód podczas kolizji i jak zabezpieczyć uszkodzony pojazd. Wiedza ta pozwoli Ci zachować zimną krew, co jest podstawą do podejmowania racjonalnych decyzji w sytuacji kryzysowej.

Jak zapisać się na szkolenie?

Zapisy na szkolenia dla kierowców przyjmujemy telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowe oraz osobiście, w siedzibie szkoły Auto-Synergia w Łodzi. Jesteśmy przekonani, że nawet doświadczeni kierowcy wyniosą z naszych szkoleń nową wiedzę, która zaprocentuje w przyszłości.